Drugie spotkanie Splunk User Group w Polsce

Sep 7, 2023, 2:00 – 7:00 PM

Poland Splunk User Group

Kilka wykładów, nowi i starzy znajomi znajomi, dobra zabawa!

About this event

Cześć,


cieszę się że mogę po raz drugi Was zaprosić na spotkanie użytkowników Splunka. Ponownie we wrześniu widzimy się w Muzeum Polskiej Wódki  https://muzeumpolskiejwodki.pl/odwiedz-nasze-bary/bar-setki-powodow/ - powtarzamy sprawdzony schemat z początku tego roku :)

Jeśli chodzi o prelegentów, to będę aktualizował listę na bierząco ale podstawowa zasada obowiązuje: Masz ciekawy temat, daj mi znać. 

UPDATE:

Mamy potwierdzoną listę prelegentów (Kolejność losowa :) ) :

Darek Kosicki, pracownik Agro Aplikacje Sp. z o. o. opowie na luzie o swojej historii związanej ze Splunkiem. Pierwsze kroki, teoria, praktyka i czy samo przygotowanie do egzaminu może się przydać w realnym życiu (czyli transaction vs stats)? Poza tym, czy nauka Splunka kończy się na Splunku?

Michał Frosztęga, Principal Product Manager pracujący w Splunku od roku opowie o naszym (Splunkowym :) projekcie, dedykowanym zarządzaniu flotą agentów (universal forwarders, heavyweight forwarders). Projekt ma doprowadzić do zminimalizowania czasu, który administratorzy muszą poświęcić na zapewnienie prawidłowego przesyłania danych z systemów i maszyn klienckich do Splunk'owych indekserów.

Daniel Sajdyk, przedstawiciel SOC Ministerstwa Sprawiedliwości opowie o wykorzystaniu Splunka do uzyskania kontekstu sytuacyjnego. Zobacz ruch sieciowy, ale tylko powiązany z aktualizowanymi IoC. Sprawdź ścieżkę ruchu sieciowego, zrób szybki drill down. Wszystko po to, aby bez konieczności pisanie skomplikowanych zapytań dotrzeć do potrzebnych informacji. I to tylko przy użyciu dwóch daszbordów… 🙂

!!! Liczba miejsc ograniczona !!!

!!! Event in Polish language !!!


Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu!

Piotrek


Wykorzystałem zdjęcie z wikipedii: Autorstwa Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80434437

Featured Attendees

 • Daniel Sajdyk

  Ministerstwo Sprawiedliwości

  Główny Specjalista

 • Michał Frosztęga

  Splunk

  Principal Product Manager

When

When

Thursday, September 7, 2023
2:00 PM – 7:00 PM UTC

Agenda

Przywitanie / rejestracja
Moje Boje w Świecie Big Data
Networking
Agent Management 2.0
Networking
Dwa widoki - duże ułatwienie
Networking

Host

 • Piotr Motłoch

  Splunk

  SE

Organizer

 • Piotr Motloch

  Splunk

  Poland User Group Leader

Event Sponsor

Arrow logo

Arrow

Partner

Arrow logo

Arrow

Contact Us