Can't make it to Las Vegas? Register for the .conf24 Global Broadcast!

Register for the Global Broadcast on June 11 + 12 to stream live keynotes and episodes created just for you by Splunk Studios.

Splunk .conf24 watch party

Jun 12, 3:00 – 5:30 PM

Join Prague SUG at ALEF for an exciting .conf24 Watch Party! We're gathering to enjoy the start of Day 2 of .conf24 together. Připojte se k Prague SUG v ALEFu na vzrušující .conf24 Watch party! Scházíme se, abychom si užili začátek 2. dne .conf24 společně.

About this event

Join Prague SUG and ALEF for an exciting .conf24 Watch Party! 

While not all of us can fly to Las Vegas to experience the amazing .conf24 in person, we have the fantastic opportunity to come together and enjoy it virtually. This event will kick off with the beginning of Day 2 of .conf24, featuring keynote sessions, expert talks, and cutting-edge technology showcases. It's the perfect chance to connect with fellow members, share insights, and immerse yourself in the latest tech innovations. Don't miss out on this unique experience—come and be part of the .conf24 community from right here in Prague! Refreshment included :-)


Připojte se k Prague Splunk User Group v ALEFu a sledujte vzrušující .conf24 díky streamingu naživo!

I když ne každý z nás může letět do Las Vegas zažít úžasný .conf24 osobně, máme fantastickou příležitost sejít se a užít si atmosféru konference virtuálně. Budeme streamovat vybrané vstupy druhého dne Splunk .conf24. Těšit se můžete na key notes, odborné přednášky a ukázky špičkových technologií. Je to perfektní příležitost jak se spojit s ostatními Splunkery, sdílet postřehy a ponořit se do nejnovějších technologických novinek. Nenechte si to ujít – přijeďte do Prahy, do Karlína, do ALEFu, na Splunk .conf. Chlebíčky budou! :-)

When

When

Wednesday, June 12, 2024
3:00 PM – 5:30 PM UTC

Agenda

Welcome to the Broadcast .conf24
Welcome Kickoff
Product Keynote: Innovating for the Future
Administrator's Anonymous Speed Run: 3 Tips to Improve your Splunk Experience in 10 minutes or less
End of Broadcast

Organizers

 • Tomas Moser

  Splunk

  Sales Engineer

 • Ingrid Nemeckova

  Splunk

  Technical Support Engineer

 • Radek Filip

  ALEF NULA a.s.

  User Group Leader

 • Michał Skórczewski

  Splunk

  Splunk User Group Leader

Partner

ALEF NULA logo

ALEF NULA

Contact Us